poniedziałek, marzec 30, 2020

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

VTX Polska

Cała prawda o Hondzie VTX

Honda od ładnych paru lat cieszy się uznaniem wśród fanów klasycznych motocykli typu cruiser. VTX 1300 i VTX 1800 stanowią jedne z popularniejszych modeli, a amerykański styl, dynamiczna sylwetka i charakterystyczny gang silnika, to cechy które je łączą. Mało osób jednak wie, że w ramach serii VTX występuje aż 21 różniących się od siebie wersji motocykla.

Wiedza, jak rozpoznać specyfikację motocykla i którą z nich posiadamy przyda się w momencie zakupu samej maszyny, jak również dobierania do niej akcesoriów. Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele uniwersalnych dodatków pasujących do każdej wersji, jak np. manetki ISO-Grip marki Kuryakyn, chromowane osłony na wał i wahacz czy chromowane dźwignie hamulca i sprzęgła. Jednak zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku zakupu np. szyb, podnóżków, wydechów czy nakładek na biegi i hamulce Kuryakyn, które należy dobierać w zależności od modelu motocykla.

Czytaj więcej: Cała prawda o Hondzie VTX

Na co zwrócić uwagę przy kupnie motocykla

Sezon motocyklowy tuż tuż, dlatego najwyższa pora rozejrzeć się za upragnionymi dwoma kołami. Naprawdę nie ma się czego wstydzić, jeśli nie znasz się na motocyklach na tyle dobrze, aby bez niczyjej pomocy kupić dobry motocykl. Magdalena Pondel, instruktorka nauki jazdy, przedstawia najważniejsze informacje, na co przede wszystkim powinno zwrócić się uwagę przy zakupie motocykla.

Ostatnio w luźnej rozmowie z moim bliskim kolegą-motocyklistą zebraliśmy kilka najważniejszych informacji na temat tego, na co przede wszystkim powinno zwrócić się uwagę przy zakupie motocykla. Jestem przekonana, że każda z Was bez problemu poradzi sobie ze sprawdzeniem podstawowych czynności obsługowych motocykla. To nie takie trudne!

Czytaj więcej: Na co zwrócić uwagę przy kupnie motocykla

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31