sobota, październik 19, 2019

Odwiedza nas 179 gości oraz 11 użytkowników.

VTX Polska
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Customizing, czyli opisz zmiany jakie wykonałeś na swoim motocyklu

TEMAT: zmiana wydechów

zmiana wydechów 2019/03/10 18:52 #249813

• cola
  • cola Avatar
  • Ekspert
  • Kiedyś Honda VTX 1300 teraz INNOWIERCA
  • Otrzymane podziękowania 1121
Moim zdaniem za dużo to nie da taki układ jak na filmie, wywal strumienice i wsadź taki zestaw jak podał konopie i będziesz zadowolony. Ja kiedyś robiłem na zamówienie u Kalińskiego, a średnice wewnętrzną wydechu miałem chyba 72 mm.
Wystarczy zwykły dbkiler tylko z większymi pierścieniami, możesz włożyć posłuchać potem wyjąć owinąć i też posłuchać. Potem dokonać wyboru czy z owijką czy bez, ale na pewno bez kombinacji dbkiller +strumienica.
Na mechanice się nie znam, ale doradzić mogę. :)
Remek
YAMAHA XV1900 Stratoliner
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zmiana wydechów 2019/03/11 20:09 #249878

• Toxic
  • Toxic Avatar
  • Świeżak
  • Honda VTX 1300C
  • Otrzymane podziękowania 9
cola napisał:
Ja kiedyś robiłem na zamówienie u Kalińskiego, a średnice wewnętrzną wydechu miałem chyba 72 mm.
Dzwoniłem dzisiaj do Kalińskiego,koszt dorobienia Db killera 900 zł.Nie wiem czy gra jest warta świeczki.Wydaje mi się że te rury 3 cale są za duże do vtx.Nie wiem bo dużo nim nie jeździłem,ale obawiam się że te rury mogą smażyć nogę.A jak się okaże że faktycznie tak będzie to pieniądze pójdą w błoto.Poczekam aż się ociepli i zdecyduję co dalej robić.
Poprzedni właściciel dał mi w gratisie :whistle: oryginalne tłumiki,są w kiepskim stanie ,ale mogę wykorzystać kolanka np: do montażu tłumika od Kalińskiego.
Honda Vtx 1300C 2005

zmiana wydechów 2019/03/16 20:20 #250372

• Toxic
  • Toxic Avatar
  • Świeżak
  • Honda VTX 1300C
  • Otrzymane podziękowania 9
Na OLX jest do kupienia w dobrej cenie(tak mi się wydaje) tłumik COBRA Cobra SPEEDSTER Longs.Dobry jest ten model Cobry?tzn.grają basowo czy po prostu są głośne ;)
A może ktoś ma takie tłumik i się podzieli opinią.

Edit:
Dziwna ta aukcja,brak numeru telefonu do sprzedającego i brak odpowiedzi na wiadomość.
Honda Vtx 1300C 2005
Ostatnio zmieniany: 2019/03/17 08:24 przez Toxic.