sobota, sierpień 18, 2018

Odwiedza nas 174 gości oraz 9 użytkowników.

VTX Polska
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/15 00:26 #226290

• ejkejokej
  • ejkejokej Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
Siema!
Na sprzedaż mam boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej z podświetleniem.
Niestety z uwagi na moje duże sakwy, mocowanie które ma w swojej ofercie Lidor kompletnie się nie spisało, gdyż sakwa blokowała montaż.

Skorzystałem jednak z ich patentu i przerobiłem trochę to mocowanie, a że w firmie która wycina w CNC powiedzieli że pojedynczych modeli nie robią to zamówiłem 3 sztuki :-)
Mam więc teraz dwie sztuki na sprzedaż...

Niestety jest to drogie, bo gość który robił projekty do CNC spędził nad tym ponad 4 godziny.
Dla forumowiczów mogę dołożyć śrubę mocującą z nierdzewni, oraz przesyłkę na mój koszt.
Cena w Lidorze 599zł
U mnie 500
W razie pytań najlepiej dzwońcie
515 564 456

Poniżej link do OLX
www.olx.pl/oferta/mocowanie-tablicy-reje...tx-CID5-IDukekj.html
Załączniki:
  • Załącznik Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
  • Załącznik Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2018/05/15 00:26 przez ejkejokej.
Temat został zablokowany.

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/15 18:13 #226317

• marikmw
  • marikmw Avatar
  • Świeżak
  • VTX1300S, Piaseczno
  • Otrzymane podziękowania 137
Cześć,

patent nie jest Lidora - projekt jest mój, firmy SMW Project.

pl-pl.facebook.com/pg/smwproject/photos/...m_id=698659373487335

Spędziłem nad nim kilka tygodni, a nie tylko 4 godziny. W Twojej cenie nie są uwzględnione koszty projektu, który zajął kilka tygodni, ani koszty wykończenia, w tym: gratowania, szlifowania, polerowania, zabezpieczenia podświetlenia szkiełkiem przed wilgocią.

Cena Lidora 599 zł jest ceną brutto, która uwzględnia 23% podatku VAT.

Sprzedajesz kopię mojego produktu, podpierając się ofertą Lidora.

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/15 18:20 #226318

• cola
  • cola Avatar
  • Ekspert
  • Kiedyś Honda VTX 1300 teraz INNOWIERCA
  • Otrzymane podziękowania 634
Sukces ma wielu ojców :S
Remek
YAMAHA XV1900 Stratoliner

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/16 14:52 #226387

• ejkejokej
  • ejkejokej Avatar
  • Świeżak
Cześć!!!!
Kompletnie nie miałem pojęcia ze autorem projektu jest kto inny niż Lidor.
Nawet tego na stronie nie ogłaszają
Gdy kupiłem produkt od nich oni zapewniali mnie ze uchwyt spokojnie wejdzie pod sakwę i z niczym nie będzie kolidował
Niestety po kupieniu okazało się inaczej. Gdy do nich dzwoniłem powiedzieli ze innego rozwiązania nie mają i nic mi na to nie poradzą...
Szukałem czegoś podobnego i nigdzie jednak tego nie znalazłem...
Gdybym wiedział ze ktoś na forum tym się zajmuje to uwierz mi olalbym jeżdżenie po firmach ktore zajmują się obróbką metali i tracił czas i pieniądze tym bardziej ze musiałem zlecić wykonanie 3 sztuk
A za całość zapłaciłem 1200 zł + ledy + silikon kable itd.
W sumie pochłonęła mi to sporo czasu...
Gratuluję pomysłowości!!!

Dodam jeszcze ze projektowanie trwało 4 godziny gdyż dałem im do skopiowania jak się teraz okazuje Twoja ramkę a oni tylko ściągnęli wymiary, przeniesli oczko do mocowania i naniesienie je do programu do obróbki CNC

Przepraszam jeżeli Cię urazłem
Naprawdę doceniam Twoja pracę oraz Twoja własność intelektualną
Jezeli uda mi się odzyskać 'zainwestowane'pieniądze to chętnie oddam Ci nadwyżkę czyli jakieś 40-50zl z każdej ramki bo taki był mój planowany zysk na tym.

Przykro mi ze tak to wyszło naprawdę wolałbym załatwić sprawę z Tobą...
Niestety ludzie z Lidor'a wykazali się ogromną niekompetencją wystarczyło powiedzieć ze my tego nie mamy zadzwoń do SMW Projekt a na pewno się dogadacie...

Pozdrawiam!!!

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/17 07:31 #226434

• LIDOR
  • LIDOR Avatar
  • Świeżak
Witam forumowiczów,

Zostałem "wywołany do tablicy" przez ejkejokej...i tak jak Marko nie będę biernie patrzył jak ktoś "pożycza" pomysły, oskarża i sugeruje niekompetencje.

Kolego!!! każdym zdaniem bardziej się pogrążasz....

Kompletnie nie miałem pojęcia ze autorem projektu jest kto inny niż Lidor. - a nawet jakby był Lidor to co...ich można okradać?

Nawet tego na stronie nie ogłaszają - wszędzie jest napisany producent oraz logo firmy SMW Project - www.lidor.pl/#bookmark-accessories-by-producer

Dopasowanie...a Klient mówił, że ma małe sakwy...tu można się przepychać ale nie chcę tego robić.
Gdyby była to kwestia tylko mocowania to można było zrobić przesunięcie a nie kopiować całość a teraz szukać winnych.

Jezeli uda mi się odzyskać 'zainwestowane'pieniądze to chętnie oddam Ci nadwyżkę czyli jakieś 40-50zl z każdej ramki bo taki był mój planowany zysk na tym.
TO już szczyt. Powinieneś zniszczyć podróbki i przesłać Marko dobrą flaszkę aby zapomniał temat!

Darek Rakowski - Lidor

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/17 07:50 #226435

• adimart
  • adimart Avatar
  • Ekspert
  • vtx1300s3 śliczny i wymarzony , 1800 Neo też fajny
  • Otrzymane podziękowania 557
Zarzucanie firmie Lidor niekompetencji to cios ponizej pasa. Kupowałem w Lidorze wiele i zawsze bylem obslużony bardzo profesjonalnie.
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem,polecieć możemy dopiero wtedy gdy przytulimy drugą osobę.

Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/17 11:04 #226442

• ejkejokej
  • ejkejokej Avatar
  • Świeżak
Post kieruje do Darka i chciałbym zamknąć temat

Nie chce sie wdawać w zbędna dyskusję jednak...

W Lidorze zostawiłem w sumie przez ostatnie 2-3 lata z 10 tys pln robiąc zakupy do moich motocykli + zakupy dla moich przyjaciół typu prezent na urodziny czy coś takiego.
Podkreślam - Zawsze byłem zadowolony...

Nie piszę ze Lidora można okradać tylko napisałem ze jeżeli ktoś nie ma produktu który jest mi potrzebny to radze sobie w inny sposób... proste
Piszesz ze ja się pogrążam i nie pozwolisz oskarżać o niekompetencją, a nie odniosłeś się do najistotniejszego argumentu czyli własnie braku kompetencji...

Jezeli pytam się Twojego człowieka przed zamówieniem czy będzie pasowało pod sakwy a on mi mówi ze na 100% bo nigdy nie było podobnego problemu to mu wierzę bo jest specjalistą...

Zwracając produkt dzwoniłem i dopytywalem czy jest szansa aby zrobić to inaczej czy mają kogoś kto może to przerobić usłyszałem przykro mi nie jesteśmy w stanie Ci pomóc...

Kompletnie bez jakiegokolwiek rozwiązania...

Ostatni akapit mnie rozwalił...
Chce zachować się jak normalny gość i oddać Marko zysk z jego własności intelektualnej a Ty mówisz ze mam to zniszczyć...
Proponuję abyś wystosował pismo do Chińskiej Republiki Ludowej aby zniszczyli wszystko co skopiowali na całym świecie i dali flaszkę twórcą pomysłów...

Szanowny Darku doceniam Twój sklep oraz wkład w ułatwianie nam dostępu do fajnych gadżetów dla naszych koników jednak niestety nie masz racji i to Ty powinieneś dać flaszkę Marko za to ze Twój pracownik dał ciała bo ja chciałem sprawę załatwić z wami...
Pozdrawiam i kończmy to proszę...

Re:Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej 2018/05/17 12:12 #226447

• Bloodhound
  • Bloodhound Avatar
  • Administrator
  • VTX 1800C/KTM 1190 ADV
  • Otrzymane podziękowania 2776
Panowie, myślę, że poznaliśmy wystarczająco stanowisko wszystkich stron i w kontekście publicznej dyskusji tyle wystarczy. Ewentualną kontynuację wyjaśnień pomiędzy Wami proponuję przenieść na PW lub inną niepubliczną formę komunikacji.
Wygląda na to, że nie o złą wolę tutaj chodzi, tylko o klasyczne niedogadanie.
Geszeftu z tego nie będzie, ale też chyba nie taki przyświecał koledze zamiar - zwyczajnie szukał skutecznego rozwiązania swojego problemu.
Teraz ma jasność co do sytuacji.

Tapatalknięte
:lol: Nie jestem qrwa dziwny. Jestem z edycji limitowanej. :lol:
Za tę wiadomość podziękował(a): marikmw, Baru16