czwartek, maj 23, 2019

Odwiedza nas 263 gości oraz 17 użytkowników.

VTX Polska
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skoda Rapid 1.6 Diesel 2013 Greenline

Skoda Rapid 1.6 Diesel 2013 Greenline 2019/03/13 17:05 #250056

• Bloodhound
  • Bloodhound Avatar
  • Administrator
  • VTX 1800C/KTM 1190 ADV
  • Otrzymane podziękowania 3326
Gdyby ktoś był na kupnie, to mam na sprzedaż moje służbowe auto (od początku byłem jego jedynym użytkownikiem). Skoda Rapid 1.6 Diesel w wersji Greenline. 90 KM, 205000 przebiegu. Rocznik 2013, pierwsza rejestracja styczeń 2014. Nie będę się rozpisywał o przeglądach, bo to oczywiste. Rozrząd po wymianie z pompą chłodzenia przy 160 kkm. Eksploatowane 80% na długich dystansach (nie robię jako PH). Wszystkie auta w firmie są wyposażane w pełną telemetrię, co nawet z największych ułanów robi przykładnych kierowców. Krótko mówiąc, u nas nie ma do odcinki i ostro po heblach, bo będzie dywanik.
DPF, dwumasa, wtryski, turbina, sprzęgło bez żadnych objawów zmęczenia. Po ponad 3 miesiącach stania na firmowym parkingu odpalił za pierwszym podejściem na strzał, co też dobrze świadczy o kondycji silnika oraz akumulatora. Posiada system Auto Start-Stop. Klima manualna. Przyciemniane szyby.
Wszystko w 100% sprawne.
Była jedna drobna kolizja (dostałem lekki strzał w dupę - tylko szkody w plastikach; mam zdjęcia) i parkingowa przecierka - też mam zdjęcia. Obie naprawy w ASO zakończone wymianą elementów na nowe (bez klepania i szpachli).
Stoi na letnich gumach (jeszcze jakieś 30 kkm pożyją) i dokładam 5 szt. zimowych.
Po więcej informacji wiecie gdzie uderzać.
Na razie rozpytuję tylko wśród znajomych. Cena jaka mnie interesuje to 20,5 kpln.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.

Tapatalknięte
:lol: Nie jestem qrwa dziwny. Jestem z edycji limitowanej. :lol:
Temat został zablokowany.

Skoda Rapid 1.6 Diesel 2013 Greenline 2019/03/16 11:16 #250325

• Bloodhound
  • Bloodhound Avatar
  • Administrator
  • VTX 1800C/KTM 1190 ADV
  • Otrzymane podziękowania 3326
Nieaktualne. Zamykam.
:lol: Nie jestem qrwa dziwny. Jestem z edycji limitowanej. :lol:
Temat został zablokowany.