piątek, czerwiec 05, 2020

Odwiedza nas 197 gości oraz 18 użytkowników.

VTX MOOKIE-900x200 3

VTX Polska
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 1800custom

1800custom 2020/05/15 17:49 #278187

Jestem

Witam serdecznie wszystkich.... Na sprzedaż mam moją honde vtx 1800 custom. Motocykl dbany jak o żonę u profesjonalnego mechanika a nie u garażowca. Dla zainteresowanych mój nr telefonu 516167235, wtedy udzielę więcej cennych informacji lub proszę pisać priv. W skrócie wyposażenie : wydech vans, hyperchardzer, siedzisko mustanga, kufry vikinbags, lampa przód led kierunki soczewkowe (ledowe) na wiosnę zrobiony gruby serwis motocykla - a mianowicie lagi, oleje, wszystkie gumy tulejki i inne pierdoły. Nie żałowałem żadnej złotówki bo ten sprzęt nie lubi zaniedbania. Jestem prywatnym sprzedającym. To nie żaden ulep goły za 18 tys wymagający konkretnego serwisu na początek. W moim posiadaniu przez 3 lata. Pozdrawiam serdecznie Cena adekwatna do stanu motocykla cena 26 tys.
Załączniki:
  • Załącznik Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
  • Załącznik Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2020/05/15 17:52 przez Piotruś Custom.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.