środa, grudzień 08, 2021

Odwiedza nas 129 gości oraz 12 użytkowników.

VTX MOOKIE-900x200 3

VTX Polska
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wycieczka Wrzesień 2015 USA

Re:Odp: Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/29 23:15 #48576

• kgeb
  • kgeb Avatar
  • Ekspert
  • VTX 1800N, Warszawa
  • Otrzymane podziękowania 603
Dezerter napisał:
dodajemy na prosbe Bogdana Magde. Ona bedzie leciec na zmiane z Bogdanem i Jurkiem wiec liczba moto sie nie zmienia a za to jest ktos na zmiane za kierownica wozu technicznego. .
sa jeszcze dwie chetne osoby. Yarek ktory z checia by pojechal jako zmiennik jak by sie ktos chcial podzielic oraz Robcx. Zona Robcx jest agentem lotniczym i może założyć rezerwację grupowa na przelot do USA.

1. Mazak z plecakiem moto
2. kgeb ( moto) + Aga ( raczej w aucie, jeszcze się nie przekonała do 2 kółek)
3. Teper moto
4. MikeR moto
5. marikmw + SkyWalk moto
6 BOGDAN moto
7. JUREK moto
8 Magada zmiennik
8. Majk + plecak moto
9 Czarek moto

Potrzebuje wasza opinie na temat dodania Yarka i Robcx. Chlopaki czekaja na wiadomosc ode mnie. Jesli to zrobimy to bedzie na pewno juz koniec zapisow. . 9 moto 16 osob. . Wizy wszyscy do konca stycznia. Do konca roku na takich samych zasadach ak grupa majowa zaliczka na wydatki po $300 od osoby. Nie masz wizy niestety odpadasz i byc moze ktos wskoczy na twoje miejsce. Do konca roku myslcie czy chcecie kupic czy wypozyczyc sprzet ode mnie. W majowym temacie sa detale na temat trasy i wypozyczen.
Prosze wszystkich o potwierdzenie checi udzialu w wycieczce. Jak ktos sie nie odezwie z potwierdzeniem do polowy pazdziernika wykreslam go z grupy i usuwam z watku.
Ok - witamy na pokładzie. Cieszy mnie a chyba nawet bardziej Agę obstawa kierownictwa puszki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 13:12 #48645

• Trener
  • Trener Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 233
Witam Szanownych Kolegów i Koleżanki,
w związku z tym iż na ostatnim zlocie nie zasnąłem na pomoście :-) plaży czy w ognisku to większość z Was mnie nie pamięta. Taki niepozorny ze mnie chłopaczynka B)
Co do organizacji na miejscu, zdaję się na Dezertera i z góry dziękuję za wszelaką pomoc jak również za zaproszenie do grupy (dziękuję całej ekipie).
Spraw organizacyjne:
moto wypożyczam na miejscu.
jeśli chodzi o przeloty, moja luźna propozycja powstała z moich poprzednich doświadczeń, widziałem jak ciężko spiąć całość kiedy leci większa grupa i każdy ma lub próbuje mieć swoje priorytety. Mamy moZliwość zrobienia rezerwacji z uwzględnieniem wspólnego przelotu od początku do końca. dzięki temu Dezerter nie będzie krążył z i do (na miejscu) a my będziemy mieli okazję do szybkiej integracji :evil: Rezerwacja grupowa zaczyna się od 10 biletów, jednocześnie chcę powiedzieć że jest to czysto koleżeńska propozycja ! Proszę to mieć na uwadze.
Reasumując: ustalamy dokładne daty przelotów, oddaję temat do Doroty (żona) i mamy kilka propozycji. Wybieramy najodpowiedniejszą dla nas, zakładamy rez, przelewamy pieniążki. Uwaga,ważne! z którego portu startujemy?
Pozdrawiam wszystkich
Robert
Zimna krew jest tym, co odróżnia profesjonalistę od amatora
Trener

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 13:18 #48647

• MikeR
  • MikeR Avatar
  • Złoty forowicz
  • Harley-Davidson
  • Otrzymane podziękowania 1640
Jak tylko zepnę sprawy wizowe to od razu oddaję się w ręce Twojej Żony Doroty :) bo to bardzo dobry pomysł jest.
Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz ...

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 14:09 #48652

• Yarek
  • Yarek Avatar
  • Młodszy forowicz
  • VTX 1800 Retro
  • Otrzymane podziękowania 713
Robcx napisał:
Rezerwacja grupowa zaczyna się od 10 biletów, jednocześnie chcę powiedzieć że jest to czysto koleżeńska propozycja ! Proszę to mieć na uwadze.
Reasumując: ustalamy dokładne daty przelotów, oddaję temat do Doroty (żona) i mamy kilka propozycji. Wybieramy najodpowiedniejszą dla nas, zakładamy rez, przelewamy pieniążki. Uwaga,ważne! z którego portu startujemy?
Pozdrawiam wszystkich
Robert

Dla mnie rewelacja. Wylot raczej bez znaczenia skąd, choć przyznam że dalej niż do Warszawy wolałbym nie jechać na lotnisko. Optymalnie będzie jeśli polecimy już kompletną grupą. Mniejszy rozgardiasz będzie na miejscu. Ja w każdym razie dopasowuję się do grupy.

Co do zmian na motungu to pierwszy chętny się już zadeklarował że chciałby się zmieniać w trasie a wydaje mi się że do wyjazdu jeszcze ktoś się znajdzie więc nie będę skazany na puszkę przez całą trasę. :)
Kocham Was ludzie. Kochajcie się również wzajemnie! W jedności jest moc!

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 14:44 #48653

• mazak
  • mazak Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Yamaha 1900 Raider 113 Targówek
  • Otrzymane podziękowania 3537
ZROBIŁEM LOGO NA KOSZULKĘ NA WYJAZD MAJOWY... wszystkie uwagi mile widziane:

Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2014/09/30 14:46 przez mazak.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wieczor, Beny, TRicky

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 14:51 #48654

• DEJNA
  • DEJNA Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 1045
Krzysiu tych małych napisów nie będzie widać, a flagi chyba trochę za duże - przytłaczają resztę.
Ja jestem zawsze za jak najprostszą grafiką a tu jest wszystkiego dużo.
To tylko moje zdanie - ogólnie podoba mi się :)

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 14:58 #48656

• Dezerter
  • Dezerter Avatar
  • Administrator
  • Life is too short to sit on your ass. Go get it.
  • Otrzymane podziękowania 4549
fajnie to wyglada. zrobimy drobne zmiany z nazwami miejscowosci. Norman, Carlsbad, Tucson, San Diego. Los Angeles, Death Valley, Las Vegas, Grand Canyon, Page, Glewood Springs, Sant Fe, Route 66, Norman
VTX 1800N 2005 / Yamaha Stratoliner 1900/ VTX 1800N 2007 custom

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 15:59 #48665

• Beny
  • Beny Avatar
  • Platynowy forowicz
  • VTX 1800N3 2007
  • Otrzymane podziękowania 3832
Robcx napisał:
jeśli chodzi o przeloty, moja luźna propozycja powstała z moich poprzednich doświadczeń, widziałem jak ciężko spiąć całość kiedy leci większa grupa i każdy ma lub próbuje mieć swoje priorytety. Mamy moZliwość zrobienia rezerwacji z uwzględnieniem wspólnego przelotu od początku do końca. dzięki temu Dezerter nie będzie krążył z i do (na miejscu) a my będziemy mieli okazję do szybkiej integracji :evil: Rezerwacja grupowa zaczyna się od 10 biletów, jednocześnie chcę powiedzieć że jest to czysto koleżeńska propozycja ! Proszę to mieć na uwadze.
Pozdrawiam wszystkich
Robert
Witaj Robert,
super propozycja!
na maj mamy dwie koncepcje: z Wawy lub z Berlina. Chodzi o cenę i liczbę przesiadek. Jeśli Dorota potrafi nam doradzić, to będzie nam łatwiej wybrać.
Berlin jest bardzo realny dla wszystkich, gdyby nie było przesiadki, ale jeśli przesiadka będzie konieczna, to co najmniej połowa "grupy majowej" (czyli ponad 10 osób) na pewno będzie wolała lecieć z Warszawy. No chyba, że z Berlina będzie o niebo taniej :lol: :lol: :lol: Jeśli Dorota może przygotować jakąś propozycję, to prosimy. Wylot z PL ok 12-13maja, powrót po 3 tygodniach. Docelowo najlepiej Oklahoma, ale Dez mówił też o opcji z Dallas.

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 16:09 #48666

• SkyWalk
  • SkyWalk Avatar
  • Ekspert
  • Piaseczno k/Warszawy
  • Otrzymane podziękowania 793
Dla czego boicie się przesiadek? Sądzę, że można będzie dobrać lot, żeby "przesiadka" trwała około 2 - 2,5 godzin, nie jest to wcale uciążliwe. Z Niemiec jest więcej połączeń i cenowo może być atrakcyjniej.
www.smwproject.com

" Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ..."

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 16:19 #48669

• Beny
  • Beny Avatar
  • Platynowy forowicz
  • VTX 1800N3 2007
  • Otrzymane podziękowania 3832
SkyWalk napisał:
dlaczego ;)
1/ Szansa, że podczas przesiadki Twój bagaż poleci w innym kierunku.
2/ Niebezpieczeństwo, że rejs się opóźni i Twój kolejny samolot poleci bez Ciebie.
3/ Czasami trzeba czekać na przesiadkę dość długo więc jest to trochę strata czasu...

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 17:04 #48676

• Trener
  • Trener Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 233
Moi Drodzy,
przesiadek nie unikniemy. mój ostatni lot waw-frankfurt-waszyngton-orlando przebiegł bez problemów, sądzę że tutaj tez będziemy na 3-4 przesiadkach. a czy z Berlina warto? Możemy to przeliczyć, bierzmy też pod uwagę koszty transportu do Berlina (paliwo, autostrada czy pkp lub inny środek transportu). Poczekajmy na spokojnie na propozycje cen
Zimna krew jest tym, co odróżnia profesjonalistę od amatora
Trener

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/09/30 20:23 #48710

• Dezerter
  • Dezerter Avatar
  • Administrator
Zaden Dallas chyba ze sami stamtad dojedziecie. Do Dallas mam 200 mil wiec w dwie strony 400 (640km). Musialbym brac caly dzien wolny a i tak moglbym wziac jednym wozem tylko 4 osoby. Jest lonisko u mnie w Oklahoma City i z Warszawy leci sie z jedna lub z dwiema przesiadkami w zaleznosci o lini. Jesli LOT to jedna przesiadka w Chicago. jesli Lufthansa to przeciadka w Frankfurcie lub w Monachium a pozniej moze byc przesiadka w Waszyngtonie w Chicago, w Dallas lub Huston.
Z Belina jest praktycznie to samo bo lataja z stamtad tylko Air Berlin i Lufthansa i wcale nie jest taniej bo nieraz szukalem.
Ostatnio zmieniany: 2014/09/30 20:24 przez Dezerter.
Za tę wiadomość podziękował(a): Beny, Trener

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/10/07 17:44 #49555

• Dezerter
  • Dezerter Avatar
  • Administrator
Przypominam ze do polowy pazdziernika chce od was potwierdzenia ze sie wybieracie. Po 15 pazdziernika zrobie korety i ci co nie potwierdza checi udzialu w wycieczce zostana zastapieni przez innych. Dostep do watku tez bedzie poprawiony by uaktualnic grupe.

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/10/07 18:53 #49563

• bogdan
  • bogdan Avatar
  • Świeżak
  • honda vtx1300 retro
  • Otrzymane podziękowania 122
W imieniu MAGDY potwierdzam gotowość wyjazdu. Magda dziękuje za wpisanie jej na listę na wycieczkę wrzesień USA

Wycieczka Wrzesien 2015 USA 2014/10/10 18:14 #49807

• Dezerter
  • Dezerter Avatar
  • Administrator
Grubsza czcionka osoby ktore potwierdzily chec udzialu w wycieczce.

1. Mazak z plecakiem moto
2. kgeb ( moto) + Aga ( raczej w aucie, jeszcze się nie przekonała do 2 kółek)
3. Teper moto
4. MikeR moto
5. marikmw + SkyWalk moto
6 BOGDAN moto
7. JUREK moto
8 Magada zmiennik
8. Majk + plecak moto
9 Czarek moto
10 RobCx moto
11 Yarek zmiennik
Ostatnio zmieniany: 2014/10/12 13:41 przez Dezerter.