Odwiedza nas 269 gości oraz 0 użytkowników.

image 2

Text Size
Top Tab Content

Cechy fabrycznych specyfikacji 1, 2 i 3, czyli czym różnią się od siebie wersje wyposażenia poszczególnych odmian VTX1800


Oznaczenie modelu Honda VTX 1800Jeśli przyjrzymy się dokładniej wersjom wyposażenia fabrycznego motocykli VTX 1800  odnajdziemy kilka detali, które odróżniają kolejne wersje ich specyfikacji. Oznaczenie specyfikacji można odczytać z tablicy znamionowej znajdującej się w przedniej części ramy motocykla, na tabliczce na której znajduje się numer VIN.

Na zdjęciu przykład oznaczenia modelu 1800F w specyfikacji nr 2.

Główne różnice pomiędzy specyfikacjami to sposób wykończenia komory silnika, sposób wykończenia detali  z aluminium oraz kolory obudowy chłodnicy. Pozostałe szczegóły dostrzegą jedynie wprawne oczy pasjonatów  VTX, jednak są to szczegóły które warto sobie odświeżyć przed wyjazdem na oględziny planowanego do zakupu nowego VTX 1800.   Warto również znać numer specyfikacji podczas zakupu akcesoriów, np. szyby i upewnić się u sprzedawcy, czy zamawiane wyposażenie będzie pasować do naszej wersji.

Poniższe zestawienie przygotowano na podstawie danych dla rocznika modelowego 2005 i jest jedynie materiałem poglądowym. Jeśli będzie potrzebna bardziej szczegółowa wiedza, zalecamy zweryfikowanie przedstawionych danych na stronach amerykańskich dealerów lub w innych oficjalnych źródłach producenta. Jedną z takich stron jest:

www.totalmotorcycle.com

Specyfikacja 1 honda vtx 1800

Specyfikacja 2 Honda vtx 1800

Specyfikacja 3 Honda VTX 1800