Odwiedza nas 378 gości oraz 8 użytkowników.

image 2

Text Size
Top Tab Content

XI zlot w Tleniu Czerwiec 2015

Parking przy zamku w Swieciu
W dniach 12-14.06.2015 miłośnicy i właściciele Vtx-ów po raz 11 spotkali się na zlocie Grupy Vtx Polska. Tym razem gościliśmy w Ośrodku Perła Borów w Tleniu. Malowniczo położony ośrodek w środku Borów Tucholskich był idealnym miejscem dla naszej grupy. Zaplecze hotelowe na wysokim poziomie i o zgrozo coraz bardziej przyzwyczajamy się do coraz wyższego standardu. W piątek 12 Filmik zlotowy dostepny jest pod tym adresem https://www.youtube.com/watch?v=9-s9hCL6zuE Pogoda była łaskawa dla wszystkich dojeżdżających na imprezę. Po rozlokowaniu się w pokojach i krótkim odpoczynku po podróży, (w moim przypadku to ponad 300 km) spotkaliśmy się przy grilu i piwkach. Tradycją jest ,że część grupy przyjeżdża już w czwartek, aby o jeden dzień przedłużyć pobyt na imprezie zlotowej.Hotel I oni to w piątek mieli wspaniały spływ kajakowy. W piątkowy wieczór w specjalnie do tego przygotowanych namiotach nie było końca przyjacielskich rozmów i wspomnień z poprzednich zlotów. Impreza okraszona była strumieniem piwa i dań z grila. Do tańca zapraszała kapela na żywo. Tradycją jest pokaz najbardziej customowego Vtx-a. Tym razem zdaniem uczestnikow najlepiej prezentował się motocykl MikeRa. W sobotę po śniadaniu wybraliśmy się w prawie 100 motocyckli na wycieczkę po Borach Tucholskich. Trzeba przyznać że tereny były wyjątkowo urokliwe. Dane nam było zwiedzić pięknie zachowany zamek muzeum w Świeciu. Duże wrażenie na nas zrobił pobyt w fragmencie Borów Tucholskich, który nawiedziło tornado. Kilkuset metrowy ,równy pas zniszczonego drzewostanu robił ogromne wrażenie. Wycieczkę krajoznawczą po Borach Tucholskich, przy ciepłej i słonecznej pogodzie długo będziemy wspominać. Jednak wieczorem pogada się załamała i wieczorno-nocna integracja była juz na mokro. Deszcz i wiatr trochę nam dokuczały. Jednak nie na tyle aby przeszkodzić nam w tańcach i nocnym zrzucaniu rosy z tłoków naszych maszyn. Pólnoc, do okoła lasy I 100 ryczących maszyn. Chojnaś w roli dyrygenta tej vtx-ówej orkiestry. Po niedzielnym śniadaniu i litrach kawy nadszedł czas pożegnań i powrotów do domu. XI zlot dobiegł końca. Dla wielu z nas zostnie na długo w pamięci, bo został świetnie przygotowany przez Chojnasia i resztę chłopaków ze Świecia. Dziekujemy Wam za to i do zobaczenia jesienią na XII zlocie organizowanym w Augustowie przez Dzika. Mazak i Chojnas

Podgląd listy wpłat

XI zlot VTX - Bory Tucholskie 2015

Witamy wszystkich miłośników i wielbicieli VTX.

 

Daniel (Dan 74), Chojnaś, Jacek i Krzysiek czyli stała ekipa ze Świecia mają zaszczyt zaprosić Was na XI edycję Naszego zlotu, który odbędzie się w dniach 12-14.06.2015r. 

I w ten oto nieskomplikowany sposób otwieramy oficjalnie następną dziesiątkę Zlotów Hondy VTX Polska.

XI spotkanie miało odbyć się w klimacie "powrót do korzeni" niestety jednogłośnie stwierdziliśmy, że nocleg pod namiotem lub gołym niebem, czy poranna toaleta w strumieniu lub jeziorze z możliwością skorzystania z WC w pobliskim ciemnym borze niezbyt pasuje do tak dostojnych gości jakimi jesteście Wy użytkownicy wspaniałych maszyn VTX. Po burzliwych dyskusjach organizatorzy XI zlotu, czyli My team ŚWIECIE, doszliśmy do porozumienia i ustaliliśmy, że zaszczytem będzie gościć Was w ośrodku Perła Borów w malowniczej miejscowości Tleń. Mamy nadzieję, że zarówno miejscówka, przepiękna okolica i wspaniała miejscowość oraz przejazd, który planujemy zorganizować właśnie w klimacie "powrót do korzeni", czyli jak za dawnych czasów: majestatyczny, dostojny i bez zbędnego pośpiechu po części zaszczepią w Was miłośnika Borów Tucholskich i tym samym spowodują, że jeszcze nieraz zagościcie u nas na swoich pięknych i głośnych maszynach.

 

Informacje dotyczące Perły Borów: 

 

Ośrodek Perła Borów jest położony w sercu Borów Tucholskich, otoczony lasem, jeziorem i rzeką.

Na terenie Ośrodka można nie tylko skorzystać z noclegu, ale także dobrze zjeść i zrelaksować się w gabinetach odnowy biologicznej.

Restauracja serwuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni borowiackiej w przystępnych cenach.

Bar oferuje alkohole nisko i wysoko procentowe w atrakcyjnych cenach - 1 piwo - 5,00 zł ; O,5l wódki + 1 l soku - 35,00 zł ( tylko dla uczestników zlotu ).

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów SPA, uczestnicy XI Zlotu mają 15% rabatu na wszystkie zabiegi. Informacje o dostępnych zabiegach znajdą Państwo na www.perlaborow.pl ( Zdrowie i uroda) Należy wcześniej zadzwonić ( 52 333 999 8) i  umówić się na termin zabiegu. Wszystkich chętnych zapraszamy już w czwartek 11.06.2015 lub jeszcze wcześniej.

 

Wszystkie dodatkowe informacje i szczegóły oraz lista uczestników XI Zlotu VTX – Bory Tucholskie – 2015 – „powrót do korzeni” ukażą się do dnia 15.01.2015

 

 

Witamy wszystkich i dziękujemy za cierpliwość.

 

Dla odświeżenia pamięci przypominamy wszystkim, że XI zlot VTX odbędzie się w Tleniu w ośrodku Perła Borów, który dysponuje łącznie 150 miejscami leżącymi. Wyłączając miejscówki dla organizatorów ze Świecia i ludzi z oprawy muzycznej, którzy ulokują się w budynku D, do dyspozycji szanownych, przyszłych uczestników XI zlotu VTX "Bory Tucholskie 2015" zostaje 139 wolnych miejsc w segmencie A, B i C, o rozkładzie pokoi (z łazienką) jak niżej.

 

Segment A 

pok. "2" - 4

pok. "3" - 4

pok. "4" - 1

 

Segment B

pok. "2" - 18 w tym 2 z łożem małżeńskim

pok. "3" - 3

pok. "4" - 3

 

Segment C

pok. "2" - 14

pok. "3" - 2

pok. "4" - 6

 

 

Gdyby okazało się, że chętnych do zabawy jest więcej, to dodatkowo możemy mieć do dyspozycji 5 domków w ośrodku,  Le Quattro Stagioni, który bezpośrednio sąsiaduje z Perłą, a każdy domek ma 4-5 łóżek, czyli około 25 miejsc. Co prawda miejsca te są trochę droższe, ale to już zmartwienie organizatorów. Najważniejsze, że wszyscy będą razem.

 

Jeśli będą jakieś specjalne wymagania, w kwestii kto z kim chciałby "spać", lub "nie spać", a my będziemy w stanie im sprostać, to chętnie pomożemy w parowaniu, więc proszę pisać do DAN 74 i/lub Chojnaś.

 

BARDZO WAŻNE:  Z uwagi na fakt, że połowa czerwca (termin zlotu), to już początek szczytu sezonu letniego,  finalnie do końca kwietnia br. musimy dać wiążącą odpowiedź w sprawie ilości uczestników, więc naszą listę musimy zamknąć do 29.04.2015, a wpłaty do 07.05.2015.

 

Teraz przejdźmy do spraw mniej przyjemnych, ale o których w dzisiejszym prologu nie można nie powiedzieć.

 

Koszt pakietu "all inclusive" w dniach12.06-14.06.2015, wynosi 325 zł/osobę i zapewniamy Was, że taniej się nie dało, choć długie negocjacje trwały całą zimę. Za tą kasę mamy nadzieję, że wszyscy spędzicie w Tleniu niezapomniane dla siebie chwile, a oprawę muzyczną zagwarantuje nam świetny zespół ZDECO FLOW (można poczytać w necie).

 

 

 

Wedle uznania można u nas zamówić tylko dziś w promocji:

 

$1·       znaczek zlotowy za 20 zł

 

$1·       koszulka biała firmowa "Fruit of the Loom", rozmiary męskie od S do XXXL i rozmiary damskie od XS do XXL, z herbem XI zlotu VTX za 30 zł

 

Podobnie jak to miało miejsce na ostatnich imprezach prosimy Was o przedpłatę w pełnej wysokości kosztu pakietu "all inclusive"  z kosztem zamówionych przez Was dodatkowych pamiątek w promocji.

 

 Poniżej podajemy numer konta do wpłat:

Krzysztof Krukowski Świecie

Bank Millennium 43 1160 2202 0000 0002 7390 7563

 

Zlot jak zwykle rozpoczniemy piątkową biesiadą około godz. 18.00 - 19.00, a kończymy śniadaniem po mszy porannej około godziny 10.00 - 11.00.

 

Osoby, które będą miały ochotę zabawić się trochę wcześniej i planują przyjazd w czwartek, lub chcą zostać dłużej, proszeni są o wcześniejszą deklarację do DAN 74 i/lub Chojnaś.

 

 Reasumując: 

Nasz wspólny uczynny kolega Blackwolf w naszym imieniu zredaguje i wstawi do sieci tabelkę, którą w przypadku zainteresowania uczestnictwem w XI Zlocie VTX Bory Tucholskie 2015 - "Powrót do Korzeni" należy wypełnić.

 

Tabela ta, o której nie będziemy się rozpisywać, bo wszyscy znają ją na pamięć, pozwoli nam sprawnie zamknąć wszystkie formalności, tak abyście mogli bez żadnych niespodzianek, lekko, miło i przyjemnie spędzić z nami swój cenny czas.

Będziemy na bieżąco monitorować sytuację i informować Was o wpływach waszych przelewów.

 

Do miłego zobaczenia w TLENIU, a wcześniej na forum.

DAN 74, CHOJNAŚ, KRZYSIEK, JACEK ŚWIECIE.